blogy logo
login PRIHLÁS SA
BLOG martinskulec
ČLÁNKY
DISKUSIE
1
SLEDUJETE BLOG
Vitajte na mojom blogu
martinskulecInteriérový štýl "Boho": S dávkou citu si nájde miesto u každého
pridal martinskulec 5.10. 2018 o 19:03

Interiérový štýl "Boho": S dávkou citu si nájde miesto u každého
Bohémska duša miluje zeleň a zeleň milujeme všetci. Uznávam, že boho môže byť pre niekoho príliš bláznivý štýl, no s dávkou citu si nájde svoje miesto v každom interiéri. Nezáleží dokonca ani na tom, v akom duchu máte zariadený príbytok. Bohémsky šmrnc získa s ľahkosťou každá izba. Dokonca aj vianocny stromcek sa dá vyzdobiť v uvedenom štýle.
TIP 1: SPÁLŇA
S domom zariadeným v štýle etno sa prirodzene spája aj zeleň. Drevený masívny nábytok či ratanové a prutene vencestačí doplniť niekoľkými textíliami vo výrazných exotických farbách a zvyšok dolaďte jemným geometrickým vzorom. O všetko ostatné sa postarajú všadeprítomné živé kvety.
TIP 2: JEDÁLEŇ
Zdá sa vám váš vintage interiér príliš bledý a sivý? Nečudujte sa. Leto a jeseň nás zvádzajú pritiahnuť si farebnosť i do svojich domovov. Zaodejte svoje kreslá a stoličky do kvetov a obklopte sa farbami z prírody. Vymeňte na chvíľu nostalgickú náladu za sršiacu energiu a keď nastane čas na zmenu, jednoducho vymeníte poťah.
TIP 3: OBÝVAČKA
Akou farbou si priblížiť prírodu v interiéri, ak nie zelenou? Jednoduchý štýl v prírodných tónoch neomrzí a bude príjemným miestom na oddych po celý rok. Stačí ak použijete voňavé sviečky a docielite žiaduci bohémsky šmrnc. Obrovský črepník so živou rastlinou dotvorí fantastickú kulisu neskrotnej džungle.
TIP 4: PRACOVŇA
Čoraz viac mužských interiérov prezrádza lásku ku kvetom a rastlinám. Pracovňa zariadená v industriálnom štýle si zeleň priam žiada. Porozmiestňujte črepníky po stole a na rôzne vysoké drevené či kovové podstavce, môžme použiť aj sochy anjelov do bytu. Stanú sa nielen pastvou pre oči, ale i pohonom pre mozgové bunky. A to sa predsa ráta!
TIP 5: DETSKÁ IZBA
Detská izba musí byť v prvom rade nežná a hebká, taka aby sa v nej dieťa necítilo ako na sviatok všetkých svätých. Tento efekt docielite pastelovými odtieňmi a mäkkými textíliami hoci aj tvare pichľavých kaktusov. Deti veselé rastliny milujú a kaktusy k nim rozhodne patria. Kým sa o ne naučia starať, postačia i tie namaľované. Príjemná tapeta alebo hravé vankúše rozveselia deň im aj vám.Prístupov 1188
Kvalita článku
(10%) hlasov 1

PRÍSPEVKY
SLEDUJETE
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Prihláste sa, alebo použite facebook login facebook login
ĎALŠIE ČLÁNKY V BLOGU
Záhradka v novembri
[ 14.11.2018] (príspevkov 1)
Eko Vianoce
[ 2.11.2018] (príspevkov 1)
Vianočný stromček
[ 23.10.2018] (príspevkov 1)
Jesenné dekorácie
[ 15.10.2018] (príspevkov 1)
Chatka
[ 10.10.2018] (príspevkov 1)
Altánok v záhrade
[ 13.9.2018] (príspevkov 0)
Zariadenie bytu
[ 29.8.2018] (príspevkov 0)
Jesenné práce v záhrade
[ 22.8.2018] (príspevkov 0)
Blížiaca sa jeseň
[ 16.8.2018] (príspevkov 0)